ubytovanie Sportcentrum Sanov

ubytovanie Sanov
 

** ubytovanie Sportcentrum Sanov / ubytovanie Sanov

ubytovanie Sanov Sportcentrum Sanov
Ubytovanie v Šanove u Hrušovan nad Jevišovkou
Šport centrum je viacúčelové zariadenie, kde je športová sála, fitness club, prevádzka relaxačných služieb so saunou a na prvom poschodí sú umiestnené štyri kolkárské dráhy spojené s barom. V prvom poschodí je aj ubytovňa.

Sport centrum Ubytovanie Šanov južná Morava
Ubytovanie v sportcentru je ideálne pre firemné akcie so športovým i kultúrnym vyžitím, športovo relaxačné víkendy. Klubové sústredenie, ligy, zápasy, závody a turnaje vo futbale a iných športoch, v kolkách, v stolnom tenise, v cyklistike, vo volejbale a iných halových športoch, v aerobiku aj rybárčenie.

Športcentrum Šanov ubytovanie
Hostel má kapacitu 21 lôžok v siedmich dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky. Vždy dve izby majú samostatné sociálne zariadenie so sprchou, jedna izba je samostatná.

Hostel Sportcentrum Šanov služby
Spoločná kuchynka ponúka hosťom možnosť varenia a je vybavená - mikrovlnná rúra, chladnička, varič. Možnosť zapožičania TV. Stravovanie je možné zabezpečiť podľa Vašich požiadaviek. V budove je aj úschovňa bicyklov. Športová hala o veľkosti 36 x 18 x 7 m, vybavená špeciálnou podlahovou krytinou CONIPUR (športy: futbal, basketbal, florbal, tenis, volejbal, nohejbal, aerobik).

Sportcentrum Šanov bowling s barom
Štvordráhová plne automatická kolkáreň s barom. Bar v kolkárni ponúka možnosť prenajatia k narodeninovým a podnikovým oslavám so športovým vyžitím.

Sportcentrum Šanov relaxačné služby
Masáže - športové, klasické, havajské, horúcimi kameňmi, lymfodrenážne, liečba celulitídy + zábaly. V priestoroch športcentra je v prevádzke solárium a sauna - saunovací cyklus trvá 1,5 hodiny.

Obec Šanov sa nachádza v okrese Znojmo. V obci je kultúrny dom s reštauráciou verejného stravovania a Hostinec "U Mostu". Za dedinou v lese môžete obdivovať Emin kaštieľ. Dva antukové tenisové kurty sa nachádzajú v športovom areáli Sokola Šanov, neďaleko základnej školy a sportcentra.
ubytovanie Sanov Sportcentrum Sanov - Pri hotely je vlastné parkoviskoubytovanie Sanov Sportcentrum Sanov - k dispozícii letná terasaubytovanie Sanov Sportcentrum Sanov - tenis - v blízkosti hotelaubytovanie Sanov Sportcentrum Sanov - Izby s vlastnou kúpelkouubytovanie Sanov Sportcentrum Sanov - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: